officefacility.pl

Office Facility

Wygraj konkurs na projekt idealnej przestrzeni coworkingowej dla Ciebie

Dodane przez użytkownika Michał · 30-03-22
Konkurs na projekt przestrzeni coworkingowej

W ostatnich latach rozwój przestrzeni co-workingowych potwierdził, że coworking jest tu na stałe. W rzeczywistości jest to obecnie niezbędny element krajobrazu biurowego. Jednak, gdy na rynku pojawiają się nowi i starzy gracze, musi nastąpić przełom innowacji i świeżych pomysłów, aby przestrzenie coworkingowe pozostały na czele. Jednym ze sposobów, w jaki możesz to zrobić, jest wzięcie udziału w pierwszym w historii globalnym konkursie na projekt przestrzeni coworkingowej prowadzonym przez CoWorking Space COACH ̶ organizację non-profit z siedzibą w Berlinie, poświęconą poszukiwaniu rozwiązań, które jeszcze bardziej wzmocnią globalny ruch coworkingowy. Niezależnie od tego, czy jesteś obecnie związany z inną przestrzenią coworkingową, czy po prostu interesujesz się tą dziedziną, ten konkurs jest świetną okazją, aby bardziej zanurzyć się w tej dynamicznej branży, a jednocześnie otrzymać narzędzia potrzebne do tego, aby nie tylko rozwinąć własne kreatywne myślenie, ale także zaprezentować swoje umiejętności projektowe.

Czym jest konkurs na projekt przestrzeni coworkingowej?

Pierwszy w historii globalny konkurs projektowania przestrzeni coworkingowych to świetny sposób na lepsze poznanie branży. To wyjątkowa okazja, aby wziąć udział w wyzwaniu projektowym dla przestrzeni coworkingowych. Poprzez sesje odkrywcze, warsztaty i konkurs, uczestnicy dowiedzą się o ruchu coworkingowym, zbadają różne aspekty kultury coworkingowej poprzez rozmowy z ekspertami i członkami przestrzeni coworkingowych oraz poznają różnych interesariuszy zaangażowanych w krajobraz coworkingowy. Konkurs projektowy odbywa się w ciągu 5 miesięcy i składa się z 3 odrębnych etapów. Podczas tych etapów będziesz pracował nad swoją propozycją, otrzymasz informację zwrotną od rówieśników i będziesz miał okazję poprawić swoją propozycję.

Dlaczego powinieneś wziąć udział w konkursie na projekt przestrzeni coworkingowej?

Dzięki konkursowi projektowemu zyskasz możliwość zwiększenia swojej sieci zawodowej i współpracy z ludźmi z całego świata. Będziesz mógł również rozwinąć nowe umiejętności i poznać branżę, rozmawiając z ekspertami i obecnymi członkami przestrzeni coworkingowych. Biorąc udział w konkursie projektowym, będziesz mógł zbadać różne aspekty procesu projektowania przestrzeni coworkingowej i uzyskać głębsze zrozumienie czynników, które wpływają na ten proces. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się wziąć udział w wielkim finale, będziesz miał szansę zaprezentować swój projekt przed wiodącymi na świecie ekspertami, uzyskać opinie i wygrać wspaniałe nagrody.

Jak wziąć udział w konkursie na projekt przestrzeni coworkingowej?

W konkursie projektowym są 3 etapy: Discovery, Ideation i Presentation. Podczas etapu Discovery będziesz mógł poznać różne aspekty procesu projektowania przestrzeni coworkingowej. Otrzymasz wskazówki od ekspertów i obecnych członków przestrzeni coworkingowych, a także będziesz mógł poznać różnych interesariuszy zaangażowanych w krajobraz coworkingowy. Podczas etapu Ideation będziesz miał okazję do głębszego zrozumienia czynników wpływających na proces projektowania i burzy mózgów na temat możliwości innowacji w przestrzeni coworkingowej. Dodatkowo będziesz pracował w zespole, więc będziesz miał szansę uczyć się od swoich rówieśników. Podczas etapu Prezentacji będziesz miał szansę zaprezentować swój projekt czołowym ekspertom w tej dziedzinie, otrzymać informację zwrotną i wygrać wspaniałe nagrody.

officefacility.pl